5 senzačních příběhů s UFO

Toto video je celé v anglickém jazyce, přesto stojí za shlédnutí i populací nemluvící touto řečí. Pod videem Vám naše redakce upřesnila, oč se v jakém videu jedná.

1. Operace „Highjump“

Operace vysoký skok, nebo-li invaze do Antarktidy, byla vedena admirálem Richardem E. Byrdem v době, kdy se americká armáda střetávala s německou námořní jednotkou v jižním Atlantiku (rok 1947). Jedna konspirační teorie tvrdí, že americké síly tuto oblast navštívili, protože Němci navázali kontakt s mimozemšťany a s mimozemskou pomocí pracovali na stavbě nových létajících strojů.

2. USS – Memphisovo setkání

Tato událost se stala 24. října 1989. Na 150 mil od pobřeží Floridy na palubě ponorky USS Memphis. Ponorka začala pociťovat elektrické anomálie, náhle selhání systémů a ztrátu navigace. Kapitán nařídil vypnout všechny systémy a vynořit ponorku. Jakmile se ponorka dostala nad hladinu, bylo vidět, jak obloha svítí červeně s velkým obráceným objektem ve tvaru písmene V, který se vznáší nad lodí. Objekt měl půl míle napříč. Když však udělal půlkruh kolem ponorky, ztratil se ohromnou rychlostí a elektronické systémy se znovu rozběhly. Následně se vše vrátilo k normálu. Úřady leteckých sil se pokusily vysvětlit pozorování jako explodující meteorologický satelit.

3. 1986 – pronásledování brazilských leteckých sil

V noci 19. května 1989 brazilský velitel protivzdušné obrany viděl neidentifikovatelné předměty letící ohromnou rychlostí. Dalekohled ukázal, že pohybující se objekty byly červeno-oranžové barvy s podivnými hranami. Tyto stroje se pohybovaly ve výšce 10 000 stop. Velitel tedy dal rozkaz sledovat ony objekty a následně vyletěly dva stíhací letouny F-5E z letecké základny Anapolis. Ale jak tomu bývá zvykem, UFO se podivuhodnou změnou směru okamžitě ztrácí z dohledu a případ není nikdy oficiálně vyřešen.

4. Dulceův incident z roku 1979

Příběh vypráví Schneider, inženýr, kterého v roce 1979 najala americká vláda na práci na výstavbě tajné vojenské základny v Dulce. Tvrdí, že místo mělo silně ozbrojenou jednotku speciálních sil. Jednoho dne se posádka při provádění podzemních vrtů setkala tváří v tvář s mimozemšťany s šedou pletí. Vojenský doprovod zahájil palbu a podařilo se jim zabít dva, než na ně jeden vystřelil nějaký plazmatický paprsek. Amerika toho dne ztratila šedesát mužů – byli zabiti vojáci i inženýři. Jen hrstka dokázala přežít. Tito „cizinci“ ustoupili do jeskyně a věří se, že tam mohou být dodnes.

5. Čínské letectvo v roce 1998

Očití svědci na vojenské letecké výcvikové škole v Changzhou – provincie Hebei hlásí, že viděli několik objektů, vypadající jako malé hvězdy, které měly nahoře houbovitou kopuli a ploché dno obsahující brilantní rotující světla. Když se jeden z vojáků pokusil pronásledovat objekt, tak létající talíř ohromnou rychlostí zrychlil mimo jeho dosah. Pilotovi bylo odepřeno povolení zahájit palbu a musel přerušit své pronásledování ve výšce 39 600 stop, když mu došlo palivo.

 

Zajímá Vás pozorování noční oblohy? Chtěli by jste také objevit neobjevitelné? Možná i právě Vy budete svědky setkání s něčím, co nemá lidské vysvětlení. Vyzkoušejte si to:
www.novedalekohledy.cz

Podobná videa

UFO zachycené v Brazílii

0 442 1

Exclusive footage captured on CCTV security camera shows an unidentified flying object ( UFO ) crashing into Brazilian hillside just outside Teresopolis. Každý z nás slyšel jistě o UFO. Tento ve všech zemích známý výraz značí létající předměty a mimozemštany

UFO rok 2016

0 375 0

Každý z nás slyšel jistě o UFO. Tento ve všech zemích známý výraz značí létající předměty a mimozemštany tj. mimozemské civilizace. Hodně lidí přísahá, že UFO skutečně vidělo, některým se dokonce povedlo udělat i záznam. Bohužel, v dnešní době internetu

Hodinová kompilace UFO 2018 (Květen – Srpen)

0 198 0

Zde najdete odkazy na jednotlivá videa:   Yet Another UFO Passes The International Space Station On September 27th, 2018. Woman Freaks Out AT The Sight Of UFO’s In California. The Best UFO Sightings Of 2018. (September) Part 3. -ALL NEW

Žádné komentáře

Ještě nebyl vložen komentář!

Ještě nebyl vložen komentář!

Ale můžete být první, kdo ho vloží.

Napište komentář

Vaše údaje budou v bezpečí!

Váš email nebude zveřejněn a také nebude sdílen se třetí osobou.
Potřebná pole jsou označena*