MYSTERY MONSTER! Creature Trapped in our Giant LEGO Fort!

Mystery monster! A creature broke into the giant LEGO fort that we built while we were doing a last to leave challenge. The Ninja Kidz are going to try and trap the mystery creature. It might be a Sasquatch, Bigfoot or a gorilla. What do you think it is?

The creature first appeared on Ashton Myler’s video. https://www.youtube.com/watch?v=d_PH0iS-wa0&t=8s

—————————————————————————–
👕 NEW NINJA MERCH 👕 https://ninja-kidz-tv.myshopify.com/

Request a personalized video from Ninja Kidz TV: https://www.cameo.com/ninja_kidz_tv

Join the Ninja Club and become a Ninja! https://www.ninja-kidz.com/

📦 FAN MAIL ADDRESS 📦
Ninja Kidz TV
P.O. Box 123
Draper, Ut. 84020

—————————————————————————–
Follow Us:
📸 INSTAGRAM → @NinjaKidzTV https://www.instagram.com/ninjakidztv/

📘 FACEBOOK → https://www.facebook.com/NinjaKidzTV/

—————————————————————————–
NINJA KIDZ TV is an Awesome family friendly channel. We make Fun Action skits, have Adventures, do Challenges, and teach cool Skills with fun tutorials. Our videos share valuable character-building messages and powerful life skills. No matter your age, you can be a Ninja Kid! Ninja Kidz Got Skillz!

We are skilled ninjas, martial artists, gymnasts, and parkour athletes. We are properly trained to safely perform all the skills and stunts in our videos. We use safety equipment and planning to ensure our safety. All skills and stunts are coordinated by and performed under the direction of adult professionals. Do not attempt these skills or stunts without proper training and the supervision of a responsible adult professional. Ninja Kidz TV is not responsible for the actions of viewers who attempt to do what they see on a video.

—————————————————————————–
WARNING:
This video is for entertainment purposes only. Do not attempt to recreate any of the acts in this video, as they may be dangerous if not done correctly, and could result in serious injury. If you rely on the information portrayed in this video, you assume the responsibility for the results. Have fun, but always think ahead, and remember that every project you try is at YOUR OWN RISK.

This footage is the property of Ninja Kidz TV and is not allowed to be repurposed without written consent from Ninja Kidz TV. For media requests contact us at ninjakidztv@gmail.com

Další zajímavostí jsou bezpochyby záhady světa. Je jich skutečně mnoho a snad nejznámější jsou třeba Lochneská příšera, Yetti, nebo Stonehenge. Podívejte se na další v tomto příspěvku. V naši databázi jich najdete stovky…přejeme příjemnou zábavu. zahadny.cz

Podobná videa

Nevyřešené záhady minulosti: Hitler a kopí osudu -dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk

0 344 0

web: http://dokumenty.tv/ Kopí osudu či svaté kopí je podle legendy kopí, jímž měl římský voják Longinus (nebo Mauritius) probodnout bok Ježíše Krista, visícího … Další zajímavostí jsou bezpochyby záhady světa. Je jich skutečně mnoho a snad nejznámější jsou třeba Lochneská

Devítiletý Lukáš popisuje, jak funguje Černá díra

0 293 1

Tento chlapec zřejmě jeví velký zájem o astronomii. Pochybuji, že informace které ve videu popisuje pochází z katastrofálních filmů.

Tvorové mořských hlubin

0 448 0

Více informací na http://www.filmexport.cz/ *** Tvorové extrémních hlubin na dosah ruky. Obrazově bohatý dokument nabízí fascinující a naprosto ojedinělý … Podívejte se na videa tvorů, které jsou stále pro lidstvo záhadou.

Žádné komentáře

Ještě nebyl vložen komentář!

Ještě nebyl vložen komentář!

Ale můžete být první, kdo ho vloží.

Napište komentář

Vaše údaje budou v bezpečí!

Váš email nebude zveřejněn a také nebude sdílen se třetí osobou.
Potřebná pole jsou označena*