10 Největších Konspiračních Teorií 1.díl

TOP 10 Nejznámějších Konspiračních Teorií

1. Holokaust byl vymyšlený
Věřte tomu nebo ne, existuje několik teorií o tom, že byl holocaust vymyšlený. Podle konspiračních teorií Nacisté během 2 sv. války nezabili přes 6 milionů židů.

2. Turínské plátno
Turínské plátno je relikvie o které traduje, že do něj krátce po ukřižování zahalili tělo Ježíše Krista. Na plátně je okem viditelný otisk mužské postavy.

3. Virus AIDS
Má se za to, že byl Virus AIDS vytvořen v laboratoři a pak vpichován homosexuálům a černochům jako zástěrka, že se jedná očkování proti žloutence typu-B.

4. Smrt princezny Diany
Ihned potom co se roznesla zpráva o smrti Princezny Diany zaplavily svět konspirační teorie. Všechny měly stejný základ, princeznu nechala zavraždit královská rodina, aby přestala šířit poškozující informace o jejím bývalém manželovi Princi Charlesovi.

5. Nový světový řád
Ikdyž se to může zdát jako smyšlenka, část vlivných politiků a finančníků se údajně již od počátku 19.století snaží zavést centrální a diktátorskou vládu nad Zemí. Illumináti, Svobodní zednáři.

6. Přistání na Měsíci
I přestože NASA odmítá všechny tvrzení o tom, že přistání na Měsíci je fake, teoretici mají svůj názor. Podle nich totiž NASA a USA nutně potřebovaly podobný úspěch, aby neprohráli vesmírný závod s Ruskem.

7. 11. Záři
Teroristé Al-Qaedy (Al-Káidy) přiznali, že za útoky 11.září 2001 na obchodní centrum stojí oni, ale mnozí věří, že vláda Spojených států o útoku věděla a že dokonce vše naplánovala.

8. Oblast 51
V oblasti 51 se nachází komplex, který je oficiálně označován jako Výzkumné centrum leteckých sil. Od 40. let 20. století jsou tam testovány atomové bomby a od roku 1955 vzniká i letiště s neobvykle dlouhou ranvejí.

9. Elvis Presley
Byl králem rock´n´rolu a zbožňovaly ho miliony fanoušků. I přesto byl život této hvězdy komplikovaný.

10.Napíchnuté televize a podprahové zprávy
Hodně konspiračních teoretiků veří, že nám vláda tajně dává do televizí mikrofony a kamery, aby nás mohli špehovat.

Hudba: HolFix – Mystery, HolFix – Broken Mind, HolFix – The Hunt

Přinášíme Vám videa ze známých seriálů zabývající se záhadami. Nejznámější je určitě Arthur C. Clark a jeho SVět tajemných sil. Podívejte se a přejeme příjemnou zábavu.
Zanechte nám svůj komentář pod příspěvkem, děkujeme zahadny.cz

Podobná videa

Džoserova pyramida – důmyslné zařízení pro lidskou transformaci

0 350 0

Pyramidy jsou dílem velice vyspělé civilizace a rozhodně to nejsou hrobky faraonů, jak se nám snaží namluvit, aby byl utajen jejich původní účel. Všechno je jen … Přinášíme Vám videa ze známých seriálů zabývající se záhadami. Nejznámější je určitě Arthur

Záhady Světa A C Clarka Díl 6 Jezerní příšery CZ

0 491 0

Záhady Světa A C Clarka Díl 6 Jezerní příšery CZ. Seriálem věnovaným nevysvětlitelným záhadám poutavě provází legendární autor sci-fi, futurolog a spisovatel … Přinášíme Vám videa ze známých seriálů zabývající se záhadami. Nejznámější je určitě Arthur C. Clark a jeho

Záhadný objekt u slunce.

0 435 0

Na tomto záběru se zdá, že po generálních opravách prováděných v loňském roce (viz videa na Y.T.) obřími mimozemskými objekty, byla ukončena poslední … Přinášíme Vám videa ze známých seriálů zabývající se záhadami. Nejznámější je určitě Arthur C. Clark a

Žádné komentáře

Ještě nebyl vložen komentář!

Ještě nebyl vložen komentář!

Ale můžete být první, kdo ho vloží.

Napište komentář

Vaše údaje budou v bezpečí!

Váš email nebude zveřejněn a také nebude sdílen se třetí osobou.
Potřebná pole jsou označena*