Tajemství hradů – Historie s Karlem Novákem 2.: Točník (FULL HD DOKUMENT)

Druhý díl série zaobírající se historií tuzemských hradních komplexů, jejich historií, vývojem i životním stylem doby jejich zlatého věku.

Hrad Točník nechal vybudovat Václav IV. syn Karla IV. V minulé epizodě jsme si probrali právě hrad postavený za vlády jeho otce. Jak moc se ale může lišit hrad podle vlády krále? A jak hrad odpovídá samotné vládě a psychologii panovníka za níž byla daná stavba založena? To si povíme právě v této epizodě.

scénář: Karel Novák
režie: Ondřej Bezouška
vystupují: Kateřina Běhanová, Karel Novák
vyrobil Paranormal tým 2016

www.paranormaltym.cz
www.facebook.com/paranormaltym
www.instagram.com/paranormaltym

Zda existují či neexistují duchové, to se vede dlouhosáhlá debata. Někteří věří, někteří nevěří. Někteří mají své zkušenosti a někdo dokonce i natočené video. Podívejte se na příspěvek, který koluje na internetu. Úsudek necháme již na Vás… Podívejte se i na další videa, která zachycují duchy a vše kolem nich. Velice uvítáme i Váš názor, nebo komentář, který můžete vložit pod příspěvkem. zahadny.cz

Podobná videa

Videa duchů

0 564 0

Zda existují či neexistují duchové, to se vede dlouhosáhlá debata. Někteří věří, někteří nevěří. Někteří mají své zkušenosti a někdo dokonce i natočené video. Podívejte se na příspěvek, který koluje na internetu. Úsudek necháme již na Vás… Podívejte se i

Don't Call Me Bigfoot | Full Movie | Documentary

0 242 0

Don’t Call Me Bigfoot – Full Documentary featuring Mattsquatch | 4K There are tales all around the world of big, hairy, bipedal, ape-like creatures that dwell in the wilderness and leave footprints. But whatever you do, don’t call them Bigfoot.

Top 15 ghost videos caught on camera | Scary videos, Ghost sightings |

0 512 1

Velice uvítáme i Váš názor, nebo komentář, který můžete vložit pod příspěvkem. zahadny.cz

Žádné komentáře

Ještě nebyl vložen komentář!

Ještě nebyl vložen komentář!

Ale můžete být první, kdo ho vloží.

Napište komentář

Vaše údaje budou v bezpečí!

Váš email nebude zveřejněn a také nebude sdílen se třetí osobou.
Potřebná pole jsou označena*